Poradnia lekarza rodzinnego

Poradnia Lekarza Rodzinnego czynna od poniedziałku do piątku 8:00-18:00, rejestracja telefoniczna 55 261 64 64

lek. med. Paweł Maciejewski - pediatra, specjalista medycyny rodzinnej - ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi w roku 1986. W 1990 roku zdał egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z pediatrii, a w 1997 roku uzyskał tytuł specjalisty II stopnia z medycyny rodzinnej.

lek. med. Katarzyna Wolanowska - specjalista chorób wewnętrznych - ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku w 1996 roku. W 2009 roku zdała egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.

lek. med. Anna Pazdan - specjalista pediatra - ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku w 2005 roku. W 2014 roku zdała egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty z pediatrii.

lek. med. Maciej Cezak - pediatra, specjalista neonatolog - ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku w 1994 roku. W 1998 roku zdał egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z pediatrii, a w 2001 r. uzyskał tytuł specjalisty II stopnia z neonatologii. Pracuje w kwidzyńskim szpitalu na stanowisku Ordynatora Oddziału Neonatologii.

lek. med. Waldemar Templin - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista kardiolog - ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku w 1973 roku. W 1977 roku zdał egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty I stopnia z chorób wewnętrznych, w 1983 roku uzyskał tytuł specjalisty II stopnia z chorób wewnętrznych, a w 1988 roku uzyskał tytuł specjalisty II stopnia z kardiologii.

lek. med. Dominika Dołkowska - w trakcie specjalizacji - ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Bydgoszczy w roku 2010. Jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z pediatrii. Pracuje w kwidzyńskim szpitalu na stanowisku asystenta Oddziału Pediatrycznego.

lek. med. Rafał Tuszyński - w trakcie specjalizacji - ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku w 2007 roku. Jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z pediatrii. Pracuje w kwidzyńskim szpitalu na stanowisku asystenta Oddziału Pediatrycznego.

lek. med. Piotr Maciejewski - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii - ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku w 2009 roku. W 2017 roku zdał egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty z anestezjologii i intensywnej terapii. Pracuje w szpitalu w Grudziądzu na stanowisku asystenta Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.


ZOSTAŃ NASZYM PACJENTEM

Pobierz i wydrukuj deklarację

W deklaracji prosimy o niewpisywanie nazwiska lekarza - uzupełnicie Państwo w trakcie wizyty w poradni.

W przypadku zmiany lekarza nie ma konieczności uprzedniego wypisania się z przychodni do której dotychczas pacjent należał.

Ubezpieczony ma prawo wyboru lekarza POZ nie częściej niż dwa razy w roku kalendarzowym, a w przypadku każdej kolejnej zmiany wnosi na rachunek POW NFZ opłatę w wysokości 80 złotych.

Świadczeniobiorca nie wnosi opłaty, w przypadku:
- zmiany swojego miejsca zamieszkania,
- zaprzestania udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przez wybranego świadczeniodawcę (przychodnię) czy lekarza POZ,
- z innych przyczyn powstałych po stronie świadczeniodawcy,
- zmiany lekarza, z uwagi na sprawowanie przez niego opieki wyłącznie do ukończenia przez świadczeniobiorcę 18 roku życia.

 


Rejestracja

Prosimy o dokonywanie rejestracji dzwoniąc pod numer:

55 261 64 64

lub za pomocą naszego formularza online

Czy wiesz że...

Wykonujemy szczepienia dla noworodków przeciwko rotawirusom, pneumokokom i meningokokom

U nas możesz zarejestrować się do lekarza przez internet

Wykonujemy badanie gęstości mineralnej kości, które jest bardzo ważne przy leczeniu osteoporozy

Możesz u nas wykonywać treningi EEG Biofeedback, które poprawiają koncentrację uwagi i szybkość uczenia się

Udzielamy świadczeń medycznych zarówno dla Pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i posiadających prywatne ubezpieczenia m.in. Luxmed, Swissmed, PZU Pomoc, Medica, Generali i Inter Partner Assistans Polska.

Oferujemy prywatne pediatryczne wizyty domowe