Poradnia neurologiczna dla dorosłych

Telefoniczna rejestracja pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 pod numerem 55 261 64 64

lek. med. Elżbieta Żak-Maciejewska - specjalista neurolog - ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi w 1986 roku. W 1991 roku zdała egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty I stopnia z neurologii, a w 1995 roku uzyskała tytuł specjalisty II stopnia z neurologii.

lek. med. Joanna Guz - specjalista neurolog - ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w 1997 roku. W 2005 roku zdała egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty z neurologii. Pracuje w szpitalu w Sztumie na stanowisku asystenta Oddziału Neurologii.

lek. med. Joanna Wierzba - specjalista neurolog - ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w 1997 roku. W 2006 roku zdała egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty z neurologii. Pracuje w szpitalu w Sztumie na stanowisku asystenta Oddziału Neurologii.

lek. med. Agata Fraszek-Rosenau - specjalista neurolog - ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Bydgoszczy 2007 roku. W 2014 roku zdała egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty z neurologii. Pracuje w szpitalu w Sztumie na stanowisku asystenta Oddziału Neurologii.


 


Rejestracja

Prosimy o dokonywanie rejestracji dzwoniąc pod numer:

55 261 64 64

lub za pomocą naszego formularza online

Czy wiesz że...

Wykonujemy szczepienia dla noworodków przeciwko rotawirusom, pneumokokom i meningokokom

U nas możesz zarejestrować się do lekarza przez internet

Wykonujemy badanie gęstości mineralnej kości, które jest bardzo ważne przy leczeniu osteoporozy

Możesz u nas wykonywać treningi EEG Biofeedback, które poprawiają koncentrację uwagi i szybkość uczenia się

Udzielamy świadczeń medycznych zarówno dla Pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i posiadających prywatne ubezpieczenia m.in. Luxmed, Swissmed, PZU Pomoc, Medica, Generali i Inter Partner Assistans Polska.

Oferujemy prywatne pediatryczne wizyty domowe