NZOZ Sanmed

Nasza Przychodnia została założona w grudniu 1999 r. i od początku naszym głównym celem było świadczenie usług medycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

W styczniu 2005 r rozszerzyliśmy naszą ofertę o poradnię neurologiczną, w której obecnie pracuje aż czterech specjalistów neurologów.

W latach 2006/2007 powstała pracownia diagnostyki neurofizjologicznej i elektrokardiograficznej w której wykonujemy badania EEG, badania przewodnictwa nerwowego, badania mięśni, potencjałów wywołanych, Holter EKG i Holter ciśnieniowy (RR), a także prowadzimy treningi EEG Biofeedback.

W roku 2016 otworzyliśmy pracownię densytometryczną, w której wykonujemy badania gęstości mineralnej kości, czyli podstawowe badania w diagnostyce osteoporozy.

Udzielamy świadczeń medycznych zarówno dla Pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i posiadających prywatne ubezpieczenia m.in. Luxmed, Swissmed, PZU Pomoc, Medica.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin Sanmed
Załącznik do regulaminu Sanmed
Zasady rejestracji do lekarza
Zasady udostępniania dokumentacji medycznej

 


Rejestracja

Prosimy o dokonywanie rejestracji dzwoniąc pod numer:

55 261 64 64

lub za pomocą naszego formularza online

Czy wiesz że...

Wykonujemy szczepienia dla noworodków przeciwko rotawirusom, pneumokokom i meningokokom

U nas możesz zarejestrować się do lekarza przez internet

Wykonujemy badanie gęstości mineralnej kości, które jest bardzo ważne przy leczeniu osteoporozy

Możesz u nas wykonywać treningi EEG Biofeedback, które poprawiają koncentrację uwagi i szybkość uczenia się

Udzielamy świadczeń medycznych zarówno dla Pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i posiadających prywatne ubezpieczenia m.in. Luxmed, Swissmed, PZU Pomoc, Medica, Generali i Inter Partner Assistans Polska.

Oferujemy prywatne pediatryczne wizyty domowe